LATRUSENG
Servuda - Muzikalais Bars
PAR MUMSĒDIENKARTEJAUNUMI
Servuda
GALERIJA
KONTAKTIVAKANCES
Servuda - Muzikalais Bars
Servuda - Muzikalais Bars

Par mums

Kafejnīca - Bārs "Šervuda" ir dibināta 1999. gadā un atrodas pašā Rīgas centrā, noslēpta no pilsētas ātra dzīves tempa. Jūsu ērtībām piedāvājam divas telpas, kas dod iespēju vienlaicīgi rīkot slēgtus vakarus un apkalpot klientus. 

Katru vakaru, no otrdienas līdz svētdienai, no plks. 19:00 spēlē dzīvā mūzika. Mūzikanti patīkami pārsteigs Jūs ar savu stilu un dziesmu repertuāru, piemērotu jebkuram vecumam un garastāvoklim. 

Unikālā atmosfēra, kas rodas kafejnīcā mūzikālo vakaru laikā, ļauj viesiem kopā justies kā liela un draudzīga kompānija jautri pavadoša laiku. 

Organizēsim jebkuru pasākumu, sākot ar jubilejām, darba svinībām, kā arī kafijas pauzes,  tematiskos vakarus, dzimšanas dienas, klājam banketus, jebkura veida svinības mūsu telpās kā arī klājam galdus jebkurā Jūsu izvēlētā vietā.

Banketa ēdienkartes sastādīšana ir individuāla katram klientam, kas dod iespēju izvēlēties svinības galda klāstu tieši Jūsu velmēm.

Mēs arī piedāvājam kompleksās pusdienas, kas iepriecinās Jūs ar savu dažādību un lielisku garšu. Kafejnīcas-Bāra "Šervuda" pavāri ir pazīstami ne tikai Rīgā, tos slavē arī citās Latvijas pilsētās.

Liela ēdienu, dzērienu, desertu izvēle, dzīvā mūzika un, protams, vērīgā apkalpošana - tas viss rada neaizmirstamo svētku noskaņu mūsu apmeklētājiem - rīdzeniekiem un Rīgas viesiem!

 
Sherwood Music Bar 2009
Made by: LauvaMedia.com
Tel.: +371 67286474, +371 29595088
E-pasts: info@sherwood.lv
Elizabetes iela 89
Riga LV-1050 Latvija